Vaakum- ja survemahutid

Vaakum- ja survemahuti tooteinfo:
Meie vaakummahutid ja survemahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses (peamiselt virtsa ja läga veoks). Need mahutid on kerged, vastupidavad ja roostekindlad. Tugevdatud klaasplastist (GRP) vaakum- ja survemahutite kasutusaeg on palju pikem kui samalaadsetel metallmahutitel, sest happeline virts ei söövita klaasplasti nii nagu metalli. Meie valmistatud vaakum- ja survemahutitele on paigaldatud loksumisvastased vaheseinad, mida tavalistel mahutitel ei ole. Vaakummahutid paigaldatakse täispikkadele jalgadele või metallraamile, nii nagu klient soovib.
Surve- ja vaakummahutid on valmistatud tugevdatud klaasplastist (GRP) ja toote seina paksus sõltuvalt toote suurusest on 12–30 mm. Vaakum- ja survemahutite kestad valmistatakse kerimismeetodil, mis tagab mahuti kestale tugeva ja kindla ehituse.
Vaakum- ja survemahuteid on võimalik tellida eri suurustes. Maht algab 2000 liitrist ja ulatub kuni 85 000 liitrini.

Kõik meie toodetud vaakum- ja survemahutid omavad CE tähist ja on akrediteeritud sertifitseerimiskeskuse poolt sertifitseeritud

Võtke ühendust meili või telefoni teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud." style="line-height: normal;">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 53 737 616.

vaakummahuti

Vaakum- ja survemahuti komplekti kuuluvad:
Tõstekonksud
Täispikad jalad
Üle/alarõhuklapp
Täitmis/hooldusluuk, 600 mm (suurus vastavalt kliendi soovile)
3-8“ flants all (suurus vastavalt kliendi soovile)
Vaakumpump (vastavalt kliendi soovile)
Kaitsevärv UV kiirguse eest.

Küsi ka erilahendusi

vaakumvaakumvaakum

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook