Septikud

Septiku tooteinfo:

Kõige lihtsamalt seletatult on septik mahuti, mis on jagatud kahe vaheseina abil kolmeks erinevaks sektsiooniks. See, kui suured ja mis mahuga septikud on, oleneb teie soovidest ning septiku kasutusest. Seinade paksus on erinev vastavalt toote suurusele, jäädes 6-15 mm vahemikku. Toodame septikud ise ning kasutame nende valmistamisel tugevdatud klaasplasti (GRP), mis muudab septikud tugevaks ja vastupidavaks.
See, kui suurt septikut kasutada, oleneb teie vajadustest. Suurused on vahemikus 2000–4 000 liitrit. Arvestama peaks sellega, et minimaalne septiku maht on 500 liitrit elaniku kohta. Kui on väiksem, siis saab septik ruttu täis ja kasutusmugavus kannatab. Üldiselt on vaja septikut tühjendada vähemalt kord aastas. Soovitame pärast tühjendamist täita see puhta veega, et vältida ummistusi vaheseintes olevates kanalites.

Miks valida meie septik?

Toodame kõik oma septikud ise, tänu millele on teil olemas tootegarantii ning võimalus tellida just endale meelepäraseid septikuid. Kasutame oma septikute valmistamisel tugevdatud klaasplasti GRP, mis tõstab toodete kvaliteeti oluliselt. Arvestame kliendi soovidega ehk saame kõigile septikutele paigaldada ka erineva suurusega sisend-ja väljundavasid.
Ka on meil kõikidele septikutele olemas CE sertifikaadid ja vastavad dokumentatsioonid. Dokumentatsiooni leiate siit

Septic tank 3m3 ENG Klaasplast 2-shaftsvaike

Kus septikut kasutada saab?

Septikud on ideaalsed vahendid, kui soovite reovee tahkeid osasid veest eraldada. Tahked osad settivad septikusse ning ülejäänud vesi juhitakse edasi imbväljakusse. Septikuid läheb vaja kõige rohkem eramute rajamisel.

Kuidas septikut paigaldada?

Kuna septikud koguvad reovee tahkeid osasid, siis on kõige praktilisem paigaldada need maa alla. Tavaliselt paigaldatakse septik majast väljuva kanalisatsioonitoruga samale sügavusele. 

PDF   Paigaldus- ja hooldusjuhend

 

Millised on septiku ühendused?

Selleks, et igat septiku sektsiooni oleks võimalikult mugav tühjendada, on seal 400 mm väljavõtted. Reovee juhtimiseks septikusse ja settinud vee juhtimiseks septikust imbväljakule kasutame tavaliselt 110–315 mm paksuseid sisendeid. Vahel võib juhtuda, et septiku ja imbväljaku tasapinnad on erinevad ning siis on lahenduseks vee pumpamine septikust kõrgemasse jaotuskaevu, kust vesi siis edasi läbi imbväljaku ära imbub.
Valmistame kõik oma septikud ise ning tänu sellele on võimalik kliendi soovidest lähtuvalt paigaldada septikutele erineva suurusega sisend- ja väljundavasid.

Palju septik maksab?

Klaasplastist septikute hind oleneb sellest, kui suurt septikut teil vaja on. Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks esitage hinnapäring meie kodulehel. Olete oodatud ühendust võtma ka meili või telefoni teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 53433650.

Meie tooteid on võimalik osta ka järelmaksuga

Millised on toote sertifikaadid ja standardid?

Kõigil meie toodetel on olemas CE-sertifikaadid ning korralik dokumentatsioon.

Kui kiiresti septik valmib ja kliendini jõuab?

Klaasplast OÜ toodab kõik oma septikud ise. Seetõttu on meil septikud alati laos olemas. 

Kõigile meie septikutele on võimalik kliendi soovidest lähtuvalt paigaldada erineva suurusega sisend- ja väljundavasid

 

Tootekood Toote nimetus Mõõdud (mm) Joonis
S2 2m3 septik 1200x2200 1441371474 blue-document-pdf-text
S3 3m3 septik 1200x2850 1441371474 blue-document-pdf-text
S4 4m3 septik 1200x3750 1441371474 blue-document-pdf-text

 

septikudseptikudseptikudseptikud

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook