Liiva- mudapüüdur

Mis on liiva-mudapüüdur ja kus seda kasutatakse?

Valmistame liiva-mudapüüdureid, mida kasutatakse näiteks autopesulates, laoterritooriumitel, õuealadel, remonditöökodades ja parklates. Milleks neid kasutatakse? Liiva-mudapüüduri eesmärk on heit- ja sadeveest eemaldada liiva, muda ja muid raskeid osakesi. Kui vesi voolab mahutisse, siis langevad tahked osakesed mahuti põhja ja puhastunud vesi voolab edasi. Liiva-mudapüüdur on kasulik ja otstarbekas, sest see ei lase kanalisatsioonivõrgul ummistuda.
Kui tahate liiva-mudapüüduri paigaldada remonditöökotta, autopesulasse või tanklaalale, siis on soovitatav kasutada liiva-mudapüüdurit koos õli ning bensiini eraldajaga.

Millised on mõõdud?

Valmistame püüdureid läbimõõtudega: 1200 mm, 1600 mm, 2100 mm ja 2400 mm. NB! Mahuti suurus sõltub puhastamist vajava vee kogusest ja vee pealevoolu kiirusest!

Miks osta liiva-mudapüüdur meilt?

Meie liiva-mudapüüdurid on valmistatud klaasplastist ning kerimismeetodil. See annab neile tugeva ehituse ja roostekindluse, mis tagab pika kasutusea. Pakume kindlat kvaliteeti.

Kuidas osta ja milline on hinnakiri?

Täpse info ja hinnapakkumise saamiseks esitage hinnapäring (paremal). Või ootame teie kirja meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Soovime  kindlasti teada, kui suur on puhastamist vajava vee kogus ja kui kiire on vee pealevool! Küsige julgelt meie pakkumist!

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook