Lägamahutid

Lägamahuti tooteinfo:

Meie lägamahutid on mõeldud kasutamiseks põllumajanduses (peamiselt virtsa ja läga veoks). Need mahutid on kerged, vastupidavad ja roostekindlad. Klaasplastist lägamahutite kasutusaeg on palju pikem kui samalaadsetel metallmahutitel, sest happeline virts ei söövita klaasplasti nii nagu metalli. Meie valmistatud lägamahutitele on paigaldatud loksumisvastased vaheseinad, mida tavalistel mahutitel ei ole. Lägamahutid paigaldatakse täispikkadele jalgadele või metallraamile, nii nagu klient soovib.
Lägamahutid on valmistatud klaasplastist ja toote seina paksus sõltuvalt mahuti suurusest on 12–20 mm. Lägamahutid valmistatakse kerimismeetodil, mis tagab mahuti kestale tugeva ja kindla ehituse. Mahutitele on tugevduseks keritud 10 cm laiused tugevdusribad iga 60 cm tagant.
Lägamahuteid on võimalik tellida paljudes eri suurustes. Maht algab 2000 liitrist ja ulatub kuni 85 000 liitrini.

Lägamahuti komplekti kuuluvad:

Tõstekonksud
Täispikad jalad
Tuulutustorud, 110 mm
Täitmis/hooldusluuk, 600 mm (suurus vastavalt kliendi soovile)
3-8“ flants all (suurus vastavalt kliendi soovile)
Imur (vastavalt kliendi soovile)
Kaitsevärv UV kiirguse eest.

 

IMG 0243 Väätsa Agro lägaveomahutid 20.4m3

Lägamahutite valmistamiseks kasutatakse klaasplasti, toote seina paksus on 12-20mm olenevalt mahuti suurusest. Lägamahutid valmistatakse kerimismeetodil, mis annab mahuti kestale tugeva ja kindla struktuuri. Lägamahutitel on tugevduseks keritud 10cm laiused tugevdussooned iga 60 cm tagant.

lagalagalagalagalagalagalagalagalagalagalaga
 

Miks osta lägamahuti meilt?

Klaasplast OÜ pakub oma toodetele 10 aastat garantiid, sest oleme toodete kvaliteedis kindlad. Klaasplastist lägamahutite kasutusaeg on pikk, sest happeline virts ei söövita klaasplasti nii nagu metalli.

Lägamahuti paigaldamine

Lägamahutid paigaldatakse enamjaolt kärule, auto kasti või mõnele muule järelveetavale platvormile. Vajadusel saame pakkuda mahutile metallraami mille külge mahuti on kinnitatud. Võimalus tellida mahuti ka multilifti raamil.

Lägamahuteid on võimalik tellida igas suuruses alates 2000 liitrist kuni 85 000 liitrini.

Võimalik on tellida ka vaakummahutit ja survemahutit

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook