II klassi õlipüüdur

 

Mis on II klassi õlipüüdur ja kus seda kasutatakse?

Põhilised II klassi õlipüüduri kasutuskohad on parklad, terminalid, tööstusettevõtted, sõiduteed, pesulad, remonditöökojad ja laoplatsid. Õlipüüdurid on mõeldud sajuvee ja tööstusliku reovee juhtimiseks kanalisatsioonitorustikku või loodusesse.
II klassi õlipüüdurid erinevad I klassi omadest selle poolest, et  II klassi õlipüüdur peab tagama, et süsivesinikühendite sisaldus puhastatud vees ei ületaks 100mg/l (I klassi õlipüüduril on see näit 5 mg/l). II klassi püüduris toimub õli- ja bensiiniosakeste eraldumine ainuüksi raskusjõu ja erikaalude vahe mõjul.
NB! Vee puhastamine peab alati algama liiva ja muda eemaldamisest. Selleks tuleb II klassi õli-bensiinipüüduri ette või selle sisse paigaldada ka liiva-mudapüüdur.

Millised on mõõdud?

Võimalikud läbimõõdud on: 1200 mm, 1600 mm, 2100 mm ja 2400 mm.

Miks osta II klassi õlipüüdur meilt?

Meie õlipüüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil, mis tagab neile tugeva ehituse ja roostekindluse. Oleme oma toodete kvaliteedis veendunud ja kõigil meie toodetel on olemas ka CE-sertifikaadid ning korrektne dokumentatsioon.

Kuidas osta ja milline on hinnakiri?

Täpse info ja hinnapakkumise saamiseks esitage hinnapäring meie kodulehel. Või ootame teie kirja meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook