I-klassi õlipüüdurid

Mis on I klassi õlipüüdur ja kus seda kasutatakse?

Põhiliselt kasutatakse I klassi õlipüüdureid parklates, sõiduteedel, tööstusettevõtetes, bensiinijaamades, autopesulates, remonditöökodades, laoplatsidel ja paljudes muudes kohtades. Need õlipüüdurid on mõeldud sajuvee ja tööstusliku reovee juhtimiseks kanalisatsioonitorustikku või loodusesse.
Eurostandardi EN 858 järgi peavad I-klassi õlipüüdurid tagama süsivesinike sisalduse reovees alla 5 mg/l. I-klassi õlipüüdurid on varustatud koalisaatoritega, mis soodustavad õliosakeste liitumist, mistõttu kiireneb nende osakeste eemaldumine veest. Eurostandard EN 858 on ka kehtestanud, et õliseguse reovee puhastamist peab alustama sellest, et veest raskemad aineosakesed tuleb kõigepealt setitada liiva-mudapüüduris, mis paigaldatakse õlipüüduri ette või ehitatakse selle korpusesse.
Õlipüüdurid varustatakse kontrollseadmega, mis annab valgus- ja helisignaaliga märku, kui naftasaaduste kiht püüduri sees saavutab maksimaalse lubatud taseme.

Millised on mõõdud?

Võimalikud läbimõõdud on: 1200 mm, 1600 mm, 2100 mm ja 2400 mm.

Miks soetada I klassi õlipüüdur meilt?

Meie õlipüüdurid on valmistatud klaasplastist kerimismeetodil, mis tagab neile tugeva struktuuri ja roostekindluse. Oleme oma toodete kvaliteedis veendunud ja kõigil meie toodetel on olemas ka CE-sertifikaadid ning korrektne dokumentatsioon.

Kuidas osta ja milline on hinnakiri?

Täpse info ja hinnapakkumise saamiseks esitage hinnapäring meie kodulehel. Või ootame teie kirja meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

I-klassi õlipüüduri pildid

olikasolikasolikasolikas
 

 

Hinnapäring

  • id
  • date time
    calendar
  • Tee valik

Facebook